درباره من

حدود هفت سال پیش بصورت تخصصی فعالیت خود را بعنوان تحلیلگر و فعال بازار سرمایه آغاز کردم و پنج سال است که بعنوان مدرس فیلتر نویسی، تحلیل تکنیکال و مشاور سرمایه گذاری در بازار بورس بین الملل و ارز های دیجیتال فعالیت میکنم.

من و همکارانم به طور روزانه تلاش می‌کنیم اطلاعات مفید و به روز ترین استراتژی های معاملاتی را جهت سرمایه‌گذاری موفق  در اختیار شما قرار بدهیم.

آدرس پستی:
وب سایت:
ایمیل:
تلگرام:
Phone:

ماموریت و بیوگرافی

مایکل مایکل دارای مدرک کارشناسی ارشد در تئاتر و دکترای تئاتر استودیو ترافالگار از دانشگاه لندن است. او یک معلم مدارک مقدماتی مبارزه با BASSC است، یک مربی مبارزه برای مرحله مقدماتی و دارای یک کمربند سیاه در آیکیدو است. مایکل برای بسیاری از شرکت های تئاتر از جمله: درخت نارنجی، استفان جوزف تئاتر، سلطنتی و Derngate، Crucible Theatre، Graeae کار کرده است.
او چندین نمایش را برای شرق 15 کارگردانی کرده است – از جمله نخست وزیر مارتین لینچ و همچنین کارهای متعددی را برای اسلحه های سلطنتی در برج لندن انجام داده است. او برای بازیگر فیلم The Roundabout و Assistant Fight Arranger برای این ویژگی، Faintheart بود. در آنچه احساس می کند زندگی گذشته است، او در Conquest، سریال برای کانال تاریخی اجرا کرد.

مهارت ها

توسعه وب 90%
طراحی 80%
بازاریابی 70%
وردپرس و PHP 44%
افتر افکت 94%

ارسال پیغام

[contact-form-7 404 "Not Found"]